حذف گزینه ویژوال استودیو 2017 از منوی راست کلیک در ویندوز 10

disable context menu for open in visual studio

شرکت مایکروسافت برای راحتی توسعه دهندگان، گزینه ویژوال استودیو 2017 را به منوی راست کلیک اضافه کرده است ولی برای عده ای مشکل ساز شده و ناخواسته روی آن کلیک می کنند.

برای رهایی از این مشکل، من آموزش حذف گزینه ویژوال استودیو 2017 از منوی راست کلیک را بصورت فیلم و متن قرار دادم.

برای حذف گزینه ویژوال استودیو از منوی راست کلیک ، موارد زیر را خط به خط انجام دهید :

Run regedit.exe, go to HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Backgroud\shell\AnyCode,

To Hide the item from Context Menu:

Right click to add a new DWORD (32Bit) with the name HideBasedOnVelocityId and set the value to 006698a6 (hex)

To Show the item in Context Menu again:

Delete entry or rename it to ShowBasedOnVelocityId to enable the entry again.

اگر متن بالا براتون مشکل هست ، میتونین از فیلم زیر که خودم براتون ضبط کردم استفاده کنید.

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کلیک ,راست ,منوی ,استودیو ,ویژوال ,گزینه ,راست کلیک ,ویژوال استودیو ,منوی راست ,استودیو 2017 ,گزینه ویژوال ,گزینه ویژوال استودیو
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Ana جاده ی زندگی ویکی پدیای فارسی آموزشگاه تخصصی زبانهای سوئدی، دانمارکی، نروژی و فنلاندی پارسیانا صورت فلکی زالو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مرکز تخصصی خدماتی و آموزشی پیک شفا عمده فروش